top of page

Individuální psychoterapie / poradenství (45 min, slevy viz Platby)

1000 Kč

Individuální psychoterapie / poradenství (45 min, slevy viz Platby)

1000 Kč
Je mi vlastní přívětivý a upřímný přístup ke klientům. Věřím v uzdravující sílu terapeutického vztahu, stejně tak jako v individuální zdroje každého člověka. Více o psychoterapii obecně, i o specifikách gestalt psychoterapeutického přístupu naleznete v sekci "Poprvé u psychologa".

Párová terapie (55 min)

1200 Kč
Párovou terapii využívají nejen manželé nebo partneři, ale třeba i rodič a dospívající dítě nebo lidé, kteří spolu pracují. Více informací o párové terapii zde naleznete už brzy.

Dětské poradenství a psychoterapie 

Před několika lety roky jsme s kolegyněmi založili dětskou psychologickou poradnu Theraplay. Kromě běžných konzultací se specializujeme na diagnostiku a poradenství nadání, poruch autistického spektra a ADHD.

Preventivní psychologická prohlídka

1500 Kč

Heslo "gram prevence vyváží tunu léčby" platí i pro psychiku. Sebepoznání prohlubuje život a může ušetřit kus zbytečného trápení v budoucnu. Postup je jednoduchý - při objednání do poznámky připíšete "PPP", a mailem dostanete link na dva online dotazníky. Na osobním setkání pak neřešíme konkrétní problém, ale projdu s Vámi výsledky testů a vysvětlím Vám, co znamenají (a co ne), a jak o sebe můžete pečovat líp. 

Jednoduchost zde ovšem neznamená povrchnost. Na vývoji profesionálního psychologického testu většinou pracuje tým odborníků několik let. Tyto testy musí splňovat přísná kritéria kvality a jsou přístupné jen psychologům. Jejich výhodou pak je že 1) zkoumají to, na čem se odborníci shodnou, že je důležité 2) díky statistice umíme říct, jak jste na tom ve srovnání s populací ČR.

Použili bychom dva moderní, komplexní testy (cca 60 minut vyplňování). První zkoumá obecné osobnostní vlastnosti, druhý potenciální potíže. Ze sezení si odnášíte výsledky i v podobě písemné zprávy.

Online terapie (45 min)

1000 Kč
Tzv. telepsychologie je dnes stále populárnější (emailové poradenství, psychologické mobilní aplikace, trénink sociálních dovedností ve VR apod). Tento přístup má své výhody (pohodlí, dostupnost), ale i nevýhody (omezený mezilidský kontakt, potenciální ohrožení soukromí). Dle studií již i z roku 2021 se online terapie jeví být akceptovatelnou alternativou k běžnému terapeutickému setkávání. 

Co nenabízím

  • rodinné terapie, emailové nebo telefonické poradenství
  • supervize, krizová intervence (s výjimkou stávajících klientů)
  • psychologické služby v souvislosti se zbrojním či řidičským průkazem
  • posudky k péči o dítě v rozvodovém řízení
bottom of page