Výuka 

Posledních 10 let se každý semestr externě podílím na výuce psychologie na MU. Učím moc rád a mám pozitivní zpětnou vazbu v teoretických i praktických předmětech, jako jsou Sociálně-psychologický výcvik, Psychologie pro ekonomy nebo Psychodiagnostika dospělých. Pokud hledáte vyučujícího který propojuje teorii s praxí, klidně se ozvěte.

Výzkum 

Jsem otevřený participaci na výzkumu a mezioborové spolupráci. Např. v posledních letech jsme s prof. Urbánkem z Psychologického ústavu Akademie věd ČR získali dva GAČR granty zabývající se "brain games" (dizertace, publikace s IF 2,7). Zajímají mě také psychologické aspekty umění (Bc. práce) a jako praktik mám přístup ke vzorku potenciálních respondentů.

Konzultace pro studenty 

Pokud byste rádi zkonzultovali svůj psychologický projekt třeba z oblasti inteligence / kognitivního tréninku, gestalt psychoterapie nebo jiných podnětných oblastí, klidně se ozvěte i když se nepotkáváme v rámci výuky.
Jako OSVČ poskytuji své psychologické služby v rámci péče o zdraví podle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, § 2636 a následující. Má péče není zdravotní službou ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. Víc informací zde.

© 2020 by Vladimír Marček, Ph.D

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle