Výuka 

Posledních 10 let se každý semestr externě podílím na výuce alespoň jednoho psychologického předmětu. Dělám to opravdu rád a mám pozitivní zpětnou vazbu na výuku teoretických i praktických předmětů, jako jsou Sociálně-psychologický výcvik, Psychologie pro ekonomy nebo Psychodiagnostika dospělých. Pokud hledáte vyučujícího s akademickými i praktickými zkušenostmi, je zde šance, že nalezneme společnou řeč. 

Výzkum 

Jsem otevřený participaci na výzkumu a mezioborové spolupráci. Např. v posledních letech jsme s prof. Urbánkem z Psychologického ústavu Akademie věd ČR získali dva GAČR granty zabývající se "brain games" (dizertace, publikace s IF 2,7). Zajímají mě také psychologické aspekty umění a jako praktik mám přístup ke vzorku potenciálních respondentů.

Konzultace pro studenty 

300 Kč
Pokud potřebujete konzultovat svůj psychologický projekt, i když se nepotkáváme v rámci výuky, jsem Vám k dispozici (a pravděpodobně mě to již předem zajímá :). Relevantní materiály mi prosím zašlete předem, abychom čas na osobní diskuzi využili co nejefektivněji.
Jako OSVČ poskytuji své psychologické služby v rámci péče o zdraví podle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, § 2636 a následující. Má péče není zdravotní službou ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. Víc informací zde.

© 2019 by Vladimír Marček, Ph.D

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle