Přednášky na psychologická témata 

Říká se, že gram prevence vyváží tunu léčby. Podobně, kvalitní interaktivní přednáška o stresu, perfekcionismu nebo work-life balance může být účinnou prevencí proti vyhoření, úzkosti nebo depresi. Pokud si chcete ve Vašem týmu připomenout důležitost péče o sebe sama, jsem vám k dospozici.

Psychologická péče jako firemní benefit 

Služby psychologa jsou stále oblíbenějším zaměstnaneckým benefitem (několika mým klientům již sezení proplácí zaměstnavatel, např. přes společnost Benefit Plus). Proč je tomu tak vysvětluje mimojiné i ekonomie duševního zdraví.
Pokud se rozhodnete zlepšit duševní zdraví, pohodu a efektivitu svých zaměstnanců, jednou z možností je fyzická přítomnost psychologa na pracovišti (tzv. workplace counselling, třeba v rámci jednoho odpoledne měsíčně, kdy proběhnou konzultace na vyžádání). Nebo naopak zaměstnanci můžou navštívit mně v poradně - výhodou je naprosté soukromí, zaměstnavatel se dozví jen počet využitých návštěv. V tomto režimu v současnosti fungujeme s nadnárodnou společností s pobočkou v Brně.

Co nenabízím

  • Teambuilding / skupinovou práci ze zaměstnanci
  • Assesment center
  • Leadership školení
  • HR služby 
Jako OSVČ poskytuji své psychologické služby v rámci péče o zdraví podle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, § 2636 a následující. Má péče není zdravotní službou ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. Víc informací zde.

© 2020 by Vladimír Marček, Ph.D

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle